Kader Competitie 2026-2027
Tom Hagenus
Kader 38/2
Aanvang
14,929
Algemeen
17,000
Hoogste serie
124
Resultaten
Gespeeld6
Gewonnen5 83,33%
Remise0 0,00%
Verloren1 16,67%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Nationaal KNBB2 competities
Doetinchem KNBB1 competitie
Seizoen 2026-2027 C1 t/m C4
Klasse C1-A
Spelsoort
Kader 38/2
Te maken
1080
Gemaakt
1054
Beurten
62
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↑ 13,9%
14,929 naar 17,000
Vorm laatste partijen
G
G
G
G
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne36,000
Hoogste serie124
Kortste gewonnen partij5 brt
Meeste partijpunten2
Thuis versus uit
Thuis3 gespeeld66,67% winst15,575 moy.
Uit3 gespeeld100,00% winst18,620 moy.
Per spelsoort
Kader 38/26 gespeeld83,33% winstHS 124
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Rob Hargeerds2 partijen100,00% winst21,176 moy.
Cor van de Groep1 partijen0,00% winst9,625 moy.
Pavlos Karaberis1 partijen100,00% winst25,714 moy.
Roy Gierkink1 partijen100,00% winst10,588 moy.
Jurgen Bouwmeesters1 partijen100,00% winst36,000 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
6 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| K4 | Slootermeer | 6 |
Gespeelde wedstrijden
6 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18-09-2026 | K4 | DOS Hattem/Topfish Seafood | Cor van de Groep | 180 | 154 | 16 | 9,625 | 0 | 45 | 9,625 | Verloren | Details |
| 2 | 24-09-2026 | K4 | bv Zandweerd | Pavlos Karaberis | 180 | 180 | 7 | 25,714 | 2 | 71 | 14,521 | Gewonnen | Details |
| 3 | 02-10-2026 | K4 | Pelikaan Carea Koster | Rob Hargeerds | 180 | 180 | 9 | 20,000 | 2 | 56 | 16,062 | Gewonnen | Details |
| 4 | 16-10-2026 | K4 | Pelikaan | Rob Hargeerds | 180 | 180 | 8 | 22,500 | 2 | 77 | 17,350 | Gewonnen | Details |
| 5 | 21-10-2026 | K4 | Willemsen Bestratingen - BV De Driehoek | Roy Gierkink | 180 | 180 | 17 | 10,588 | 2 | 33 | 15,333 | Gewonnen | Details |
| 6 | 29-10-2026 | K4 | Terborgse Wijncentrale/de Veemarkt | Jurgen Bouwmeesters | 180 | 180 | 5 | 36,000 | 2 | 124 | 17,000 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 1080 | 1054 | 62 | 10 | 124 | 17,000 | |||||||