Kader Competitie 2026-2027
Marco Kivits
NEO Kader
Aanvang
20,649
Algemeen
15,333
Hoogste serie
104
Resultaten
Gespeeld5
Gewonnen3 60,00%
Remise0 0,00%
Verloren2 40,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Nationaal KNBB3 competities
Spelsoort
NEO Kader
Te maken
1100
Gemaakt
920
Beurten
60
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 25,7%
20,649 naar 15,333
Vorm laatste partijen
G
G
G
V
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne24,444
Hoogste serie104
Kortste gewonnen partij9 brt
Meeste partijpunten2
Thuis versus uit
Thuis1 gespeeld100,00% winst11,578 moy.
Uit4 gespeeld50,00% winst17,073 moy.
Per spelsoort
NEO Kader5 gespeeld60,00% winstHS 104
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Dennis Timmers1 partijen100,00% winst24,444 moy.
Paul van de Wouw1 partijen100,00% winst11,578 moy.
Burkey Sibtsen1 partijen100,00% winst22,000 moy.
Jacques de Beurs1 partijen0,00% winst9,454 moy.
Ton Rovers1 partijen0,00% winst14,181 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
5 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| K3 | Carambole Brabant | 5 |
Gespeelde wedstrijden
5 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17-09-2026 | K3 | De Hazelaar HSG | Dennis Timmers | 220 | 220 | 9 | 24,444 | 2 | 104 | 24,444 | Gewonnen | Details |
| 2 | 24-09-2026 | K3 | De Hazelaar 3 | Paul van de Wouw | 220 | 220 | 19 | 11,578 | 2 | 35 | 15,714 | Gewonnen | Details |
| 3 | 30-09-2026 | K3 | LBC 26 | Burkey Sibtsen | 220 | 220 | 10 | 22,000 | 2 | 91 | 17,368 | Gewonnen | Details |
| 4 | 14-10-2026 | K3 | BVM Apollo | Jacques de Beurs | 220 | 104 | 11 | 9,454 | 0 | 38 | 15,591 | Verloren | Details |
| 5 | 19-10-2026 | K3 | BV 't Ivoor 1 | Ton Rovers | 220 | 156 | 11 | 14,181 | 0 | 30 | 15,333 | Verloren | Details |
| Totalen | 1100 | 920 | 60 | 6 | 104 | 15,333 | |||||||