Seizoen 2026-2027 C1 t/m C4
Berend Erends
Kader 38/2
Aanvang
10,313
Algemeen
9,385
Hoogste serie
80
Resultaten
Gespeeld8
Gewonnen5 62,50%
Remise0 0,00%
Verloren2 25,00%
Niet uit1 12,50%
Huidige competities
Groningen Drenthe KNBB1 competitie
Nationaal KNBB2 competities
Zwolle KNBB1 competitie
Spelsoort
Kader 38/2
Te maken
1600
Gemaakt
1436
Beurten
153
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 9,0%
10,313 naar 9,385
Vorm laatste partijen
G
G
G
N
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne15,384
Hoogste serie80
Kortste gewonnen partij13 brt
Meeste partijpunten2
Thuis versus uit
Thuis4 gespeeld50,00% winst12,384 moy.
Uit4 gespeeld75,00% winst7,841 moy.
Per spelsoort
Kader 38/28 gespeeld62,50% winstHS 80
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Martin Boomkens1 partijen0,00% winst13,615 moy.
Luit Ruben1 partijen100,00% winst6,666 moy.
Peter Beenes1 partijen100,00% winst13,333 moy.
Manuel Noya1 partijen100,00% winst9,090 moy.
Folke Spakman1 partijen100,00% winst10,526 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
8 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C1 | BC de Harmonie (Gr) 03 | 8 |
Gespeelde wedstrijden
8 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11-09-2026 | C1 | Harmonie Winschoten Kaashuis Wrongel 03 | Martin Boomkens | 200 | 177 | 13 | 13,615 | 0 | 40 | 13,615 | Verloren | Details |
| 2 | 17-09-2026 | C1 | Centrum 02 | Luit Ruben | 200 | 200 | 30 | 6,666 | 2 | 34 | 8,767 | Gewonnen | Details |
| 3 | 25-09-2026 | C1 | BVO.025 01 | Peter Beenes | 200 | 200 | 15 | 13,333 | 2 | 47 | 9,948 | Gewonnen | Details |
| 4 | 02-10-2026 | C1 | ABC '08 01 | Manuel Noya | 200 | 200 | 22 | 9,090 | 2 | 34 | 9,712 | Gewonnen | Details |
| 5 | 09-10-2026 | C1 | BC de Harmonie (Gr) 04 | Folke Spakman | 200 | 200 | 19 | 10,526 | 2 | 27 | 9,868 | Gewonnen | Details |
| 6 | 16-10-2026 | C1 | BC Havenstad 03 | Jos Bouwmeester | 200 | 200 | 13 | 15,384 | 2 | 80 | 10,508 | Gewonnen | Details |
| 7 | 20-10-2026 | C1 | Valhermond 01 | Freddy Menke | 200 | 192 | 30 | 6,400 | 1 | 32 | 9,640 | Niet uit | Details |
| 8 | 30-10-2026 | C1 | BC de Harmonie (Gr) 05 | Alexander van Zanten | 200 | 67 | 11 | 6,090 | 0 | 20 | 9,385 | Verloren | Details |
| Totalen | 1600 | 1436 | 153 | 11 | 80 | 9,385 | |||||||