Libre
Sipke Visser
Kader 38/2
Aanvang
12,125
Algemeen
8,686
Hoogste serie
59
Resultaten
Gespeeld4
Gewonnen1 25,00%
Remise0 0,00%
Verloren3 75,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
KNBB District Friesland KNBB1 competitie
Groningen Drenthe KNBB1 competitie
Nationaal KNBB1 competitie
Zwolle KNBB1 competitie
Spelsoort
Kader 38/2
Te maken
880
Gemaakt
582
Beurten
67
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 28,4%
12,125 naar 8,686
Vorm laatste partijen
V
G
V
V
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne11,727
Hoogste serie59
Kortste gewonnen partij20 brt
Meeste partijpunten12
Thuis versus uit
Thuis4 gespeeld25,00% winst8,686 moy.
Uit0 gespeeld0,00% winst- moy.
Per spelsoort
Kader 38/24 gespeeld25,00% winstHS 59
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Atser Sijbrandij1 partijen0,00% winst6,533 moy.
Pieter Thibaudier1 partijen100,00% winst11,000 moy.
Pieter Eisma1 partijen0,00% winst6,428 moy.
Andries Overwijk1 partijen0,00% winst11,727 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
4 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C1 | BC Gorredijk 3 | 4 |
Gespeelde wedstrijden
4 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 09-09-2026 | C1 | BC De Herberch fan Nylân 1 | Atser Sijbrandij | 220 | 98 | 15 | 6,533 | 4 | 26 | 6,533 | Verloren | Details |
| 2 | 23-09-2026 | C1 | Krul Woudsend 2 | Pieter Thibaudier | 220 | 220 | 20 | 11,000 | 12 | 59 | 9,085 | Gewonnen | Details |
| 3 | 21-10-2026 | C1 | Sneek C1 | Pieter Eisma | 220 | 135 | 21 | 6,428 | 6 | 33 | 8,089 | Verloren | Details |
| 4 | 04-11-2026 | C1 | BC Gorredijk 1 | Andries Overwijk | 220 | 129 | 11 | 11,727 | 5 | 27 | 8,686 | Verloren | Details |
| Totalen | 880 | 582 | 67 | 27 | 59 | 8,686 | |||||||