Seizoen 2026-2027 C1 t/m C4
Sjors Petter
Kader 38/2
Aanvang
11,224
Algemeen
9,733
Hoogste serie
58
Resultaten
Gespeeld4
Gewonnen2 50,00%
Remise0 0,00%
Verloren2 50,00%
Niet uit0 0,00%
Huidige competities
Stedendriehoek KNBB1 competitie
Nationaal KNBB2 competities
Spelsoort
Kader 38/2
Te maken
880
Gemaakt
730
Beurten
75
Ontwikkeling sinds seizoensstart
↓ 13,3%
11,224 naar 9,733
Vorm laatste partijen
G
V
V
G
Persoonlijke records
Dit seizoenBeste partijmoyenne10,285
Hoogste serie58
Kortste gewonnen partij23 brt
Meeste partijpunten2
Thuis versus uit
Thuis3 gespeeld33,33% winst9,807 moy.
Uit1 gespeeld100,00% winst9,565 moy.
Per spelsoort
Kader 38/24 gespeeld50,00% winstHS 58
Vaakst gespeelde tegenstanders
Top 5Giuseppe Addis1 partijen100,00% winst9,565 moy.
Wim Meussen1 partijen0,00% winst10,285 moy.
Pascal Schrijver1 partijen0,00% winst9,250 moy.
Peter Kruitbosch1 partijen100,00% winst9,565 moy.
Moyenne verloop
━ Aanvangsmoyenne ━ Moyenne van de partij
━ Algemeen moyenne (tot en met deze partij)
Gespeelde partijen per team
4 partijen| Klasse | Team | Gespeelde partijen |
|---|---|---|
| C1 | Deventer '83 - 01 | 4 |
Gespeelde wedstrijden
4 gespeeld| # | Datum | Klasse | Team tegenstander | Tegenstander | Te maken | Gemaakt | Brt | Moy | Pnt | HS | Alg. | Status | Tellijst |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 09-09-2026 | C1 | Deventer '83 - 02 | Giuseppe Addis | 220 | 220 | 23 | 9,565 | 2 | 58 | 9,565 | Gewonnen | Details |
| 2 | 23-09-2026 | C1 | Zandweerd 3 | Wim Meussen | 220 | 216 | 21 | 10,285 | 0 | 51 | 9,909 | Verloren | Details |
| 3 | 07-10-2026 | C1 | Zandweerd 1 | Pascal Schrijver | 220 | 74 | 8 | 9,250 | 0 | 19 | 9,807 | Verloren | Details |
| 4 | 22-10-2026 | C1 | Sport & Vriendschap 01 | Peter Kruitbosch | 220 | 220 | 23 | 9,565 | 2 | 40 | 9,733 | Gewonnen | Details |
| Totalen | 880 | 730 | 75 | 4 | 58 | 9,733 | |||||||